Kajaki i spływy kajakowe, Wynajem kajaków
Zadzwoń i zamów tel : 502170237

O Nas

   Co można powiedzieć o Nas?

Pozytywnie Zakręceni 🙂

   Kilkanaście lat temu rozpoczęliśmy swoją przygodę z kajakami. Początkowo sami wypożyczaliśmy kajaki i organizowaliśmy spływy kajakowe. Z czasem okazało się, że jest to doskonała forma wypoczynku odpowiadająca naszym oczekiwaniom. Wypoczynek przerodził się w „Pasję Kajakową” którą zaczęliśmy się dzielić z innymi. Postawiliśmy na najwyższej klasy sprzęt kajakowy, ponieważ chcemy żeby czas spędzony w naszych kajakach był przyjemnym wypoczynkiem. My stawiamy na komfort i bezpieczeństwo, jednocześnie zachowując niską cenę za wynajem. Obsługujemy naszych Klientów tak jak sami byśmy chcieli być obsługiwani. Chcemy, żeby uczestnicy naszych spływów kajakowych, również poczuli radość z komfortowego wypoczynku.

O Nas wypożyczalnia kajaków Byszyno
Wypożyczalnia kajaków jezioro Byszyno

   Organizujemy spływy kajakowe po wszystkich rzekach Pomorza. Szczególnie polecamy rzeki które najlepiej znamy Parsętę, Radew i Wieprzę. Kajaki na Parsęcie najczęściej wodujemy w Osówku, Byszynie lub Karlinie, są to najciekawsze odcinki tej rzeki. Radew, najlepiej rozpocząć od Niedalina, Białogórzyna lub Nosowa. Jeżeli ktoś lubi pływać po jeziorach, to polecamy trasę z  Mostowa do Niedalina.

   Poza podstawowym wyposażeniem kajaka takim jak wiosła i kapoki, można wypożyczyć inne akcesoria przydatne szczególnie podczas kilkudniowych spływów kajakowych, takie jak: worki i opakowania wodoszczelne, namioty, apteczkę i inne.

   Mamy nadzieję, że jeżeli skorzystacie Państwo z naszych usług, to będziecie miło wspominać ten spędzony czas i wrócicie do nas ponownie, żeby poznawać kolejne odcinki dzikich i malowniczych rzek Pomorza.

Ewelina Boros-Smolińska

   Zapraszamy również do Galerii

wynajem sprzętu kajakowego

Bazy kajakowe: Białogard, Koszalin, Sławno
ul. Polanowska 35
76-100 Sławno
ul. Polanowska 35; 76-100 Sławno; Telefon: 502 170 237