Kajaki i spływy kajakowe, Wynajem kajaków
Zadzwoń i zamów tel : 502170237

Nasz sprzęt

Nasz sprzęt jest nowy, wygodny, bezpieczny i pozwala przeżyć wspaniałą przygodę jaką jest kajakarstwo.

Kajak Perception VISTA

Wypożyczalnia kajaków Sławno nasz sprzęt Vista

Dwuosobowy, superwygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych. Idealny na długie, kilkudniowe wyprawy. Szczególnie ceniony przez uczestników spływów kajakowych. Zalecany na: rzeki, jeziora, kanały, nadbrzeża.

Specyfikacja:
-otwarty kokpit
-superlinearny polietylen
-wewnętrzne kile pomagające w utrzymaniu kierunku
-wytrzymałe, usztywnione siedzenia ze składanymi oparciami
-olinowanie w dziobie kajaka
-regulowane podnóżki
-komfortowe uchwyty do przenoszenia kajaka
-wymienna końcówka kila

Parametry:
Producent – Perception
Materiał – Polietylen
Długość – 4,85 m
Szerokość – 0,82 m
Kokpit – 232 x 66 cm
Waga – 37 kg
Obciążenie max. – 300 kg

Kajak DAG PRO TOUR

Wypożyczalnia kajaków Sławno nasz sprzęt PRO TOUR

Kajak produkowany jest we Francji. To bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. Mocna i niezatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze. Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, olbrzymią zaletąPro Toura. 90 litrowa wodoszczelnakomora bagażowa oddzielona jest od kokpitu grodzią– jest już obecna w wyposażeniu standardowym. Kajak posiada olinowanie. W kajaku Pro Tour zostało specjalniewzmocnione dno dodatkową warstwą polietylenunadaje sztywności konstrukcji kajaka i zapobiega odkształceniom. Końcówka kila jest elementem wymiennym, ponieważjest najbardziej narażona na uszkodzenie podczas przeciągania kajaka. Na dziobie znajduje się praktyczny odpływ zakręcany korkiem, przez który w łatwy sposób można wylać wodęz wnętrza kajaka.

Specyfikacja:
Długość – 470 cm
Szerokość – 78 cm
Waga – 38 kg
Wysokość burty – 41 cm
P0jemność bagażowa zamknięta – 90 L
Max waga kajakarza – 110 kg
Max ładowność- 290 kg

Aquarius Traperturystyczny kajak jednoosobowyidealny na polskie rzeki.

Traper był pierwszą polietylenowym kajakiem marki Aquarius dostępną na rynku polskim. Jest to idealny kajak na polskie rzeki. Poradzi sobie doskonale na każdej wyprawie. Kajak już w standardzie posiada praktycznie kompletne wyposażenie. Stabilna, bezpieczna jednostka w bardzo dobrej ceniedostępna praktycznie dla każdego. Kolejny sezon umocnił pozycję Trapera na rynku polskim, który stał się bestsellerem wśród kajakarzy i wypożyczalni kajakowych, których najważniejszą cechą jest dobra jakość za rozsądną cenę. Kajak posiada dwie wymienne stępki na rufie i dziobie, dzięki czemu w razie przetarcia można cześć łatwo wymienić.

Specyfikacja techniczna

  • DŁUGOŚĆ (mm) –3850
  • SZEROKOŚĆ (mm) –680
  • WAGA (wersja standard) –26 kg
  • ROZMIARY KOKPITU (mm) –940 x 540
  • POJEMNOŚĆ BAGAŻOWA ZAMKNIĘTA – L –80
  • MAX WAGA KAJAKARZA –120 kg
  • OLINOWANIE POKŁADU –
  • LUK BAGAŻOWY TYŁ (GUMA + GRÓDŻ) 80 l
  • SEATPAD I OPARCIE

 

Wiosło Egalis

Wypożyczalnia kajaków Sławno nasz sprzęt wioslo kajakowe

Lekkie, wytrzymałe wiosło francuskiej firmy Egalis z łopatką wykonaną z FIBRYLONU (mieszanka polipropylenu z włóknem szklanym).
Drążek aluminiowy o średnicy 30mm.
Długość: 225 cm.
Waga wiosła dla długości 225cm: 1225 g
Powierzchnia łopatki: 662cm2

Kamizelka asekuracyjna PALM

Wypożyczalnia kajaków Sławno nasz sprzęt kamizelka palm vista

Bezpieczna i wygodna. Zapinana na suwak, pas biodrowy zapobiega przesuwaniu kamizelki.
Boczne pasy ułatwiają łatwe dopasowanie.

Klasyczna kamizelka kajakowa

Wypożyczalnia kajaków Sławno nasz sprzęt kamizelka kajakowa

Kamizelka nakładana przez głowę lub wsuwana bokiem po rozpięciu klamer z prawej strony. Dzięki odpowiedniemu wycięciu pod pachami kamizelka nie krępuje ruchów podczas wiosłowania. Pas krokowy zapobiegnie wyśliźnięciu się z kamizelki. Odpowiedni materiał nie powoduje dyskomfortu w kontakcie ze skórą. Z przodu znajduje się mała poręczna kieszonka. Środek asekuracyjny zgodny z normą PN-EN ISO 12402-5:2007.

Pozostały nasz sprzęt prosimy zamawiać przed spływem.

Worek wodoszczelny

Wypożyczalnia kajaków Sławno nasz sprzęt worek wodoszczelny

Najbardziej optymalny rozmiar worków wodoszczelnych Aquarius GoPack. Worek 30L idealnie przyda się podczas  spływów kajakowych. Paski ułatwiają transport worków i pozwalają założyć torbęworek na plecy. Dzięki czemu torba zyskuje wyjątkową funkcjonalność. Worek posiada mocny i wytrzymały zatrzask klamrowy. Utrzymuje zawartość suchą i czystą dzięki temu GoPack. Worek wykonany z materiału Tarpaulin odpornego na wodę (również morską) oraz promieniowanie UV. Posiada prosty i niezawodny system zamykania – 3 krotne rolowanie i zamknięcie klamrą.

Rzutka ratunkowa 25 M

Wypożyczalnia kajaków Sławno nasz sprzęt rzutka ratunkowa

Bazą rzutki jest polipropylenowa linka pływająca ø 6. Worek posiada element odblaskowy oraz okno z siateczki. Na worku wydrukowana jest instrukcja użycia. Szczególnie polecana dla służb ratunkowych i kajakarzy.

Etui wodoszczelne

Wypożyczalnia kajaków Sławno nasz sprzęt etui

zabezpiecza cenne drobiazgi przed zachlapaniem i wilgociąwykonane z mocnego wodoszczelnego materiaługdy telefon schowany jest w etui można normalnie prowadzić rozmowęwyposażony w mocny sznureknylonowe zamknięcie zapewni szczelność.

Namioty

Wypożyczalnia kajaków Sławno nasz sprzęt namiot

W naszej ofercie posiadamy również namioty 2, 3 i 6 osobowe. Namioty posiadają dwa niezależne wejścia i dwa przedsionki. Namioty są tak skonstruowane, że umożliwiają rozbicie ich nawet w deszczu bez zamoczenia sypialni. Idealne na kilkudniowe spływy kajakowe.

Cały nasz sprzęt jest do Państwa dyspozycji, jednak jeżeli chcecie państwo z niego korzystać to prosimy o informację wcześniej co oprócz kajaków, wioseł i kapoków chcecie wypożyczyć.

Zobacz także kajaki z dziećmi o raz Najpiękniejsze Trasy i Szlaki Spływów Kajakowych w Polsce.

wynajem sprzętu kajakowego

Bazy kajakowe: Białogard, Koszalin, Sławno
ul. Polanowska 35
76-100 Sławno
ul. Polanowska 35; 76-100 Sławno; Telefon: 502 170 237